Kik to ja

Kilka słów o mnie

Why Choose Us?

Jeteśmy mikro firmą czyli jedno osobową działalnością.

W chwili obecnej posiadam samochód marki Volvo FH13 540 z naczepą 4 osiową marki Emtech. Naczepa semi jest rozciągana z zagłębieniamy pod maszyny np. ładowarki. Obecnie skupiam się na transporcie maszyn budowlanych po kraju, co jednak nie wyklucza przyjmowania zleceń na zachód. Mam doświadczenie w jeździe po Niemczech, Austrii, Holandii, Danii oraz innych krajach. Na Polskie drogi mam stałe zezwolenie kategorii V. Jestem w stanie przewieźć wszystko co mieści się w wymiarach 3,4m szerokości, 3,5m wysokości. Nie boję się trudnych wyzwań i dokładam dużo starań aby jak najlepiej przygotować cały transport, tak aby zminimalizować niemiłe niespodzianki.
Liczba pracowników
+
Ton przewiezionych
kół
+
kilometrów przejechanych

Historia

Mam już duże doświadczenie

Od 2008 roku jestem kierowcą zawodowym i pracowałem w różnych branżach transportu. Zaczynałem od jeżdżenia po Poznaniu z materiałami budowlanymi samochodem wyposażonym w HDS z przyczepą, a po czterech latach przyszedł czas na zmiany. Była ona duża bo zacząłem jeździć z żywymi zwierzętami głównie na zachód. Cały czas byłem wierny samochodom z przyczepą aż do stycznia 2018. Wtedy przyszedł czas na kolejną zmianę i przesiadłem się do transportu ponadnormatywnego, co było moim marzeniem już od dość dawna.

 

Pod koniec roku 2018 postanowiłem bardziej rozwinąć własną firmę, którą posiadałem już od 2011 roku. Rozwój ten był podyktowany przez parę czynników, ale najważniejszym była chyba chęć usamodzielnienia się oraz możliwość postawienia sobie nowych celów.

 

Nigdy nie bałem się nowych wyzwań a sprawdzanie się sprawia mi przyjemność. Zawsze jak coś robię, to robię to najlepiej jak potrafię i z pełnym zaangażowaniem. Tak doszliśmy pokrótce do początku nowej historii.